S.T.G. group s.r.o. - predstavenie firmy

S.T.G. group s.r.o. ako výhradný distribútor produktov Standard Tyres Ltda. na slovenskom trhu

Firma S.T.G. group s.r.o. je výhradný distribútor brazílskej spoločnosti Standard Tyres Ltda. v Slovenskej republike. Úzko spolupracuje s firmou POLMER s.r.o. Vizovice, ktorá je výhradným zástupcom Standard Tyres Ltds. Pre Česko a Slovensko. Standard Tyres so svojim sídlom a výrobným závodom v meste Sao Paolo, štát Bahia, je najväčším výrobcom superelastických pneumatík pro manipulačnú techniku v Latinskej Amerike. Na tomto kontinente spoločnosť dosahuje viac ako 20% podielu na trhu.

Spolupracujeme s významnými firmami na trhu.

Standard Tyres je oficiálnym dodávateľom pneumatík pre prvovýbavu, spolupracuje s firmami Toyota, Hyster, Yale, Still a Liebherr. Pneumatiky Standard Tyres spĺňajú medzinárodnú normu kvality ISO 9001 : 2008.

Skúsenosť a moderné zariadenia

V rokoch 2011 - 2012 spoločnosť investovala viac ako 3 milióny dolárov do modernizácie svojich výrobných zariadení. Standard Tyres má takmer 30 ročnú skúsenosť s výrobou superelastických kolies a v minulosti spolupracovala s jedným z najväčších svetových výrobcov celogumových kolies, s anglickou firmou Watts Ltd..

Dynamický rozvoj firmy

Firma Standard Tyres je aktívna na celosvetovej úrovni od roku 2012. V tomto smere sa teda jedná a mladú ale dynamicky sa rozvíjajúcu firmu. V súčasnosti firma exportuje do viac jako 30 krajín světa.